O nás

BAVÍ NÁS TO A o TOM TO JE ...

Jsme malá rodinná manufaktura z Beskyd zaměřená na výrobu kvašené zeleniny, pickles a dalších zdravých dobrot podle vlastních originálních receptur. Kvašené  výrobky se skládají výhradně z čerstvé zeleniny nebo ovoce, které je buď pokrájeno na menší kousky a nebo je ponecháno celé.Vše je přírodně kvašené pomocí soli, ale bez přidaného cukru, octu nebo jakéhokoliv konzervantu. Takto vykvašená zelenina není samozřejmě tepelně upravená, proto si zachovává veškeré zdravotní benefity.

Kromě kvašených výrobků se rádi věnujeme výrobě džemů a nakládané zelenině. Džemy obsahují pouze ovoce, zdravý cukr xylitol - vyrobený z březové kůry, citrusový pektin, citrónovou šťávu, koření a některé i kapku rumu. Naše domácí džemy a marmelády jsou zdravou pochoutkou, která Vám zpříjemní Vaše rána či jinou chutnou svačinku během dne. Jsou výborné do jogurtů, na lívance, palačinky či namazané na jakékoliv pečivo.

Nakládanou zeleninu - většinou ve sladkokyselém nálevu také vyrábíme ve zdravější verzi. Bez cukru, s xylitolem a jablečným octem.

 

Věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet stejně tak , jako zákazníci, kteří nakoupili a ochutnali naše dobroty doposud.